Dominik hašek pardubice

Služby

Poskytujeme prvotriedne služby v oblasti IT, komunikácií.

Benefity

Spoluprácou s nami si otvárate nové možnosti a výhody.

Šité na mieru

Všetky naše služby sú šité na mieru klienta.

Referencie

Naši klienti zlepšia svoj workflow a revenue.

Spojte sa s nami


Dominik hašek pardubice

HC ČSOB POJIŠŤOVNA PARDUBICE – Profil: Dominik...

PARDUBICE — Dominik Hašek začal hrát hokeji v šesti letech, v osmnácti letech se stal nejmladším reprezentačním brankářem v historii Československa, který kdy odchytal reprezentační zápas, v roce 1990 odešel do NHL, kde.
hcpce.cz/clanek.asp?id=2159

Dominik Hašek, Pardubice - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz- kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Mistrovský pohár byl v Pardubicích opět poškozen. Pardubice vedou ve finále nad Vítkovicemi 2:0 Praha - Naprosto snový víkend má za sebou brankář Dominik Hašek.
aktualne.centrum.cz/tema/dominik-hasek_20189/pardubice_245/

Pardubický klub zve...dresu Dominika Haška - iDNES.cz

Stane se tak přesně dvaatřicet let poté, co šestnáctiletý Dominik Hašek poprvé naskočil k utkání v československé nejvyšší soutěži v dresu Tesly Pardubice právě proti Spartě Praha," uvedl mluvčí klubu Jan Hrabal.
pardubice.idnes.cz/pocta-haskovi-devitku-na...v-pardubicich-nikdo-neoblekne...

Hašek v redakci Sportu: Pardubice chystají poctu legendě...

11:14 - Dominik Hašek: "Od první chvíle jsem měl k této akci velmi pozitivní vztah a měl jsem z toho velkou radost. V Pardubicích jsem odehrál velkou část svého života.". Dres s číslem 9 už nikdy nikdo Dominiku Haškovi neodpáře.
isport.blesk.cz/clanek...186535/hasek-v-redakci-sportu-pardubice-chystaji...

Dominik Hašek se vrací do Pardubic! - HC Eaton Pardubice

Právě dnes vedení HC Moeller Pardubice a Dominik Hašek oznámili, že fenomenální brankář se vrací k aktivnímu hokeji a bude v nadcházející sezoně hájit barvy Pardubic.
hcmoellerpce.webgarden.cz/rubriky/aktuality/dominik-hasek-se-vraci-do

Dominik Hašek

29. 1. 1965, Pardubice, Československo. Tn.cz, 28. 11. 2013 Možnost, že by se jeden z nejlepších hokejových brankářů historie Dominik Hašek vrátil do brány, je definitivně pryč.
osobnosti.cz/dominik-hasek.php

Florbalisté Pardubic našli svého Dominika Haška - iDNES.cz

Hokejové Pardubice mají v brance velkou oporu – Dominika Haška. A florbalové Pardubice? Rovněž mohou spoléhat na svého gólmana. Jan Pipek podává od začátku sezony skvělé výkony. . Dominik Hašek, Výsledky Florbal
sport.idnes.cz/florbaliste-pardubic-nasli-sveho-dominika-haska-ftq...

Dominik Hašek – Wikipedie

HC Eaton Pardubice. Dominika Hašková Dominik Hašek (* 29. ledna 1965 Pardubice, rodným příjmením Kaštánek), známý také pod přezdívkou Dominátor, je bývalý český hokejový brankář. . 5.1 V Pardubicích
cs.wikipedia.org/wiki/Dominik_Hašek

Dominátor - Dominik Hašek

Hokej začal Dominik Hašek hrát v šesti letech ve svých rodných Pardubicích a v 16 letech si také v tým Tesla Pardubice poprvé zachytal v nejvyšší tenkrát ještě československé lize. V sezóně 1982/1983 se Dominátor v pardubickém.
dominator.cz/

Dočká se slávy i v NHL? Buffalo tají, zda uctí Haška - Deník.cz

Dominik Hašek se dočkal slavnostního ceremoniálu doma v Pardubicích. Bezprostředně poté se začalo řešit, zda si na něj…. Pardubice 5 : . HC Čsob Pojišťovna Pardubice
denik.cz/hokej/docka-se-slavy-i-v-nhl-buffalo-taji-zda-ucti-haska-20131202.html